Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пепито фустан со бејби јака и еден карнер

Состав: 85% памук, 15% полиестер

2.750ден3.050ден

Исчисти
SKU: 10000000000041 Категорија:
mk_MKMacedonian