Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пепито фустан со бејби јака и два карнери

Состав: 85% памук, 15% полиестер

2.750ден3.050ден

Исчисти
SKU: 10000000000046 Категорија:
mk_MKMacedonian