Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пакет чоколадо фустан со пепито карнер и мека кукла

Состав: 100% памук

3.050ден5.100ден

Исчисти
SKU: 10000000000016 Категорија:
mk_MKMacedonian