Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пакет фустан со памучно букле и мека кукла

Состав: 100% памучно букле

3.700ден5.100ден

Исчисти
SKU: 10000000000018 Категорија:
mk_MKMacedonian