Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пакет пепито фустан со бејби јака и еден карнер и мека кукла

Состав: 85% памук, 15% полиестер

3.700ден5.100ден

Исчисти
SKU: 10000000000020 Категорија:
mk_MKMacedonian