Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пакет панталони со прерамки и џебови, кошула и мека кукла

Состав: 100% памук

3.700ден5.100ден

Исчисти
SKU: 10000000000000 Категорија:
mk_MKMacedonian