Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пакет памучен фустан со цветен дезен и мека кукла

Состав: 100% памук

3.700ден5.100ден

Исчисти
SKU: 10000000000027 Категорија:
mk_MKMacedonian