Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пакет ленени широки панталони, кошула и мека кукла

Состав: 100% лен

3.700ден5.100ден

Исчисти
SKU: 10000000000002 Категорија:
mk_MKMacedonian