Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Пакет комбинезон со карнер изработен од органски памук и мека кукла

Состав: 100% органски памук

3.700ден5.100ден

Исчисти
SKU: 10000000000010 Категорија:
mk_MKMacedonian