Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Мека кукла Срна

Мека кукла изработена од органски памук, рачно везена со памучен конец.
Можат да се пере во машина за перење на 30С.

1.350ден2.350ден

Исчисти
SKU: 10000000000058 Категорија:
mk_MKMacedonian