Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Мека кукла Зајче

  • Мека кукла изработена од органски памук
  • Рачно везена со памучен конец
  • Можат да се пере во машина за перење на 30С

1.350ден2.350ден

Исчисти
SKU: 10000000000067 Категорија:
mk_MKMacedonian