Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Кукли за на ѕид Зајак

  • Димензијата на куклата е 50см
  • Изработена од органски памук
  • Можат да се пере на 30С

2.550ден

Исчисти
SKU: 10000000000063 Категорија:
mk_MKMacedonian