Време на изработка и испорака е од 10 до 15 дена.

Магично стапче

Изработена од органски памук, одозгора обложена со мек тул, се пере на 30С.

Достапни бои: пудра розе сјај со светки, крем сјај со светки и сив сјај со светки.

450ден

Исчисти
SKU: 10000000000071 Категорија:
mk_MKMacedonian